Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

BATIKENT HALI YIKAMA | Batıkent Halı Yıkama Hizmet Eğitimi

Batıkent Halı Yıkama Hizmet Eğitimi

Batıkent Halı Yıkama Hizmet EğitimiBATIKENT HALI YIKAMA | Batıkent Halı Yıkama Hizmet Eğitimi
  Batıkent halı yıkama firmamızda halı yıkama bölümümüz de görev yapan personelimizin eğitimleri hakkında bilgiler sunuyoruz. Öncelikle her kurumsal firmanın yapması gereken, branşa özel personel eğitiminin mutlak surette yapılmasının gerekli olduğunun, iyi terakki edilmesine inandığımızı belirtiyoruz. Çünkü bir atasözümüz Yarım hoca dinden, yarım doktor candan eder der. Kısaca kim hangi işi yapıyorsa yapsın, işini kati surette hassas, temiz ve alınan ücretin tam karşılığı olarak tamamlaması gerekmektedir. İşini yarım bilen yarım yapar ve bu hizmet alan müşterilerin memnuniyetsizliği ile kötü sonuçlanmış olur.
   Batıkent halı yıkama firmamızda otomatik halı yıkama makinası kullanıyoruz. Bu otomatik halı yıkama makinamızın kullanma klavuzu ve eğitimi ayrıntılı olarak personelimize eğitim olarak verilir ve yıl içersinde periyodik olarak hem makinalara bakımları hakkında bilgiler hemde yeni geliştirilen halı yıkama teknikleri hakkında bilgiler verilir. Bu durumda çalışan personelimiz kısa sürede uzmanlaşarak, halı yıkama konusunda kusursuz hizmet sunarlar.
   Batıkent halı yıkama firmamızda çalışan personellerimizin, otomatik halı yıkama yaptıkları esnada iş güvenliklerinin sağlanması ve yeni doğabilecek risklerin zamanında analizleri aylık olarak yapılır. Bu çalışmalar için iş güvenliği kontrol mekanizmaları tarafından aylık kontrollere tabi olarak, personel iş güvenliği sağlanmış olur.
Yukarı Çık
Yukarı Çık