Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Kaliteli Halı Yıkama

Batıkent Kaliteli Halı Yıkama

Batıkent Kaliteli Halı Yıkama

Bir halının kalitesi dokumasında kullanılan malzemelerin niteliği ve dokuma tekniği ile mukayese edilir. Makinelerde otomatik sistemlerle seri olarak üretilen bir halı ile, elde ilmek ilmek dokunan bir halının elbette ki işçilikten kaynaklanan bir fiyat farkı vardır. Hal bu ki bu fiyat farkı her zaman kalitenin değil, bazen de arzdaki azlığın göstergesi olabilir. Ülkemiz tekstil sektöründe çok uzun yılladır dünya ölçeğinde büyük işler başarmış durumdadır. Bu gün ülkemizde üretilen her türlü tekstil malzemesi dünyanın hemen her tarafına ihraç ediliyor. Kalite olarak ta gerçekten dünya standartlarının üzerindeyiz. Ürettiğimiz yüzlerce marka ve model halı gerek avrupa ve gerekse diğer coğrafyalarda yüksek bir satış grafiğine sahip.

Ülkemiz tekstil alanında hem dokuma hammaddelerinin üretimi ve hem de dokuma tekniği açısından gerçek anlamda ileri bir teknolojiye sahip. Bu alandaki yeni ürünlerin piyasaya ilk sürüldüğü yer olarak ta ülkemizi göstermemiz mümkün. Halıların üretilmesindeki tecrübemiz, geçmişten gelen kültürümüz ve teknik imkanlarımız sayesinde dünyanın en kaliteli halılarını üretiyoruz. Bizler de batıkent halı yıkama olarak bu değerlerimize sahip çıkıyoruz. Bin bir emek ve zahmetle üretilen bu kıymetli halıları, son derece dikkat ve özenle yıkıyoruz. Fabrikamızın yıkama sistemini gelin birlikte inceleyelim.

Sezon boyu kirlenen halıların yıkanmasından amaçlanan kaliteli neticeyi elde etmek için uzmanlık gerektiren bir çok kuralları oluşturmak çok önemlidir. Hijyeni önemseyen bilinçli bir müşteri olarak siz de beklenmeyen bir sonla karşı karşıya kalmaktan korkuyorsanız, halılarınızı vereceğiniz yıkama fabrikasını tercih ederken, bazı konuları bilmelisiniz. Bize göre kaliteli halılar yıkanırken istenen kaliteli neticeye varmak için, her şeyden evvel göz ardı edilmemesi gereken konu, halı yıkama işimizi görecek şirketin temizlik ve hijyen sağlamada profesyonellik kazanmış bir kilim ve halı yıkama firması olmasına ihtiyaç duyulduğudur. Bir anlamda kirlenmiş halımızı yıkayacak kuruluşun işçilik kalitesi, özverili personel kadrosu ve bununla beraber elindeki temizlik deterjanlarının kalite standartlarına uygunluğu ile ölçülür. Halı yıkamada ilk adım halı yıkama servisinin söz verdiği süre içerisinde halıları almasıdır ki, bu işlem ile alakalı ekstra bir para istenmemektedir. Batıkent halı yıkama fabrikası olarak şunun altını çizmek isteriz ki, işine önem veren bir temizlik kuruluşu hiç gecikmeden ve istenen sürede halıları alır. Bu yolla yıkama alanına taşınan yıkanacak malzemeler hemen dokuma türlerine göre ayrıştırılır zira her halı aynı deterjanlarla yıkanamaz. Değişen koşullarla birlikte son günlerde iki ayrı halı ve kilim yıkama yöntemi izlenmeye başlanmıştır ki, bu sistemlerden birisi manuel yıkama olarak tabir edilen teknik, bir diğeri de otomatik makinelerle yapılan yıkama şeklidir. Bilgisayarlı halı yıkama makineleriyle icra ettiğimiz yıkama işlemlerinin eski sisteme göre pek çok faydası bulunmaktadır ve bu yararların en önemlisi zannediyorum daha özenli bir yıkama yapılmasıdır. Kaliteli halılar eski sistemle yahut ta bantlı yöntemle yıkanabilir fakat kaliteli halı yıkama deterjanı kullanmak bu işin kalitesini direk olarak değiştiren bir özelliktedir. Bu işlerde, umud edilen neticeye ulaşmak için antibakteriyel şampuanlar kullanmak gereklidir. Halı ve kilimlerin biran önce kurutulmasında endüstriyel sıkma makinesi kullanmak, kurutmanın kalitesi için büyük önem arz etmektedir. Sıkma makinesinde sıkılmış olan halı ve yolluklar askıda bekletilmeye ihtiyaç duyar ki, bakterisiz kurutma ancak bu metotla sağlanabilir. Kurutmalıklarda kuruduğu tespit edilen halı ve kilimler kontrol maksadıyla kalite kontrol kısmına getirilir ki, bu birimde tarama ile beraber ambalajlama ve parfümleme işleri yapılır. Son kalan aşamaları da sonuçlanan halı ve kilimler dağıtım adreslerine bakılarak bir sıralama yapılacak şekilde toparlanıp, dağıtım bölümüne gönderilir ki, sözleşilen zamanda halı ve kilimler teslimat adresine sevk edilir. Tüm kıymetli halıların yıkanmasında bu proses eksiksiz olarak işletilmektedir.

Firmamız batıkent halı yıkama olarak gerek dokumasında kullanılan malzemelerin kalitesinden ve gerekse dokuma tekniklerinden kaynaklanan kalitesinden dolayı kıymetli olan halılarınızı yıkarken son derece dikkat ve özen gösteriyoruz. Bu üstün yıkama farkını yaşamak için hemen batıkent halı yıkama firmamızın, http://www.batikenthaliyikama.org adlı sitesindeki iletişim numaralarımızdan bizleri arayın.

Yukarı Çık
Yukarı Çık