Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Özel Dokuma Halı Yıkama

Batıkent Özel Dokuma Halı Yıkama

Batıkent Özel Dokuma Halı Yıkama
Batıkentte halı yıkama hizmeti sunan batıkent halı yıkama firmamızda özel dokuma halı yıkama işlemi:

Her türlü halının temizlenmesinden beklenen başarılı neticeyi elde etmek için uzmanlık gerektiren kimi koşulları oluşturmak gerekmektedir. Kaliteli hizmet almak isteyen birisiyseniz ve şayet, beklentilerinize cevap vermeyen vaziyetlerle karşı karşıya kalmaktan tedirginlik içerisindeyseniz, halılarınızı yıkatacağınız halı yıkama fabrikasına karar vermeden önce, kimi kriterleri bilip dikkatli olmanız gerekiyor. Söylemek gerekir ki özel dokuma halı ve yollukları yıkatırken sonradan üzülmemek için ilk önce özen gösterilmesi gereken konu, kirlenmiş halıların yıkattırılacağı fabrikanın lekelerin çıkarılması ve hijyen konusunda uzmanlık kazanmış bir kilim ve halı yıkama kuruluşu olmasındaki gerekliliktir.

Zaten halı ve kilimleri yıkayan firmanın kalite standardı, bilgili bir çalışma ekibi ve bununla birlikte elindeki makinelerin yeterliliğiyle ölçülebilir. Kilim ve halı yıkamada ilk prosedür servis arabasının gelmesi gereken zaman içerisinde halıları teslim almasıdır ki bu kısım ile ilgili ekstra bir para istenmemelidir. Unutmayın kaliteli iş yapan bir halı temizleme işletmesi aşağı yukarı söylediği zamanda teslim alır halıları. Batıkent halı yıkama tarafından yıkamanın yapılacağı kısma nakledilen halılar, ilk önce leke türlerine bakılarak bölümlere ayrılır zira her halı aynı teknikle yıkama yapılamamaktadır. Değişen koşullarla birlikte bu dönemde iki değişik halı ve kilim yıkama yolu uygulanmaya başlanmıştır ve bu tekniklerden birincisi meç aracılığı ile yıkama diye tabir edilen yöntem, bir diğeri de tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama tipidir. Otomatik sistem halı ve kilim yıkama makinesiyle icra edilen yıkama işinin elle yıkamaya göre fazlaca avantajı vardır ki, bunların en önemlisi her halde detaylı yıkamadır.

Evet batıkent halı yıkama şirketimize özel dokuma halı ve yollukları manuel olarak yahut ta otomatik sistemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanmak yıkama işinin sonucunu tamamen etkilemektedir. Temizlik işlerinde, başarılı sonuçlara ulaşmak için antibakteriyel özelliği olan leke gidericiler ile çalışmak son derece önemlidir. Yıkaması tamamlanmış halıların istenen sürede kurumasının gerçekleşmesinde sıkma makinesi kullanılması, kurumanın kalitesi için çok önemlidir. Santrifüj makinesinden çıkan halılar askıda bekletilmeye ihtiyaç duyar ki, bakterisiz kurutma tam olarak bu yolla sağlanır. Tam manasıyla kuruyan kurumuş olan halı ve yolluklar kontrol edilmesi için kalite kontrol birimine sevk olunur ve bu masada tarama ile beraber ambalaj çalışmaları yapılır. Ambalaj işleri neticelenen halılar her etikete göre bir arada tutulacak biçimde gruplanıp, sevkiyat elemanlarına aktarılır ki, önceden anlaşılan süre içerisinde halılar ve yolluklar sahiplerine ulaştırılır.

Gerekli tecrübeye sahip bir halı yıkama şirketinin başarılı bir netice alabilmesi için önemli şartlardan birisi de leke çözücülerin hassas halılara ne tür usullerle uygulanacağı konusunu netleştirmektir. Bu noktada bilinmelidir ki, piyasada tutulan bir halı yıkama deterjanı kullanmak halı yıkama işinin neticesini çok etkiler. Halı yıkamada hijyen kalitesine gereken önemi veren bir kimse iseniz piyasada geçerli deterjan kullanan halı ve kilim yıkama fabrikalarını seçmek durumundasınız.

Bu sektör de öbür sektörler gibi gelişen teknolojiden olumlu yönde etkilenmiş bir sektördür ve teknolojik alandaki son dönemdeki yenilikler temizliğin kalite standardını ciddi anlamda yükseltmiştir. Bu günlerde kullandığımız yeni makineler ve özel üretim şampuanlar işimizi en az hatayla uygulamamıza yardımcı oluyor. Bu saydıklarımızdan dolayı ilk günden beri Batıkent halı yıkama firması olarak bu inceliğin bilincindeyiz ki, fabrikamızda en bilinen sistemleri kullanıyoruz.

Yukarı Çık
Yukarı Çık