Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Halı ve Koltuk Yıkama Ankara Şubelerimiz

Ankara Şubelerimiz

Ankara Şubelerimiz

Batıkent halı yıkama Ankaranın Eryaman , Etimesgut , Sincan , Fatih ,Törekent ,Yenikent , Yenimahalle , Demetevler , Yaşamkent , Çayyolu , Ümitköy , Keçiören ve bir çok mahallesine hizmet sumaktadır. Hizmet bölgelerini ve hizmet çeşitliliğini arttıran Batıkent halı ve koltuk yıkama ( Aslolan temiz hizmet memnun müşteridir) ilke ve inancı ile sizlere hizmet etmekten gurur duyar.
   Yıl 2013 kasım ayı ve artık Batıkent halı yıkama firmamız yeni çalışma bölgelerine hizmet götürmeye başladı. Aşağıda sizi ulaşabilmeniz için hizmet bölgelerimizi belittik, sadece üzerlerine tıklayarak, hizmet bölgesi sayfamıza geçebilirsiniz.
  Batıkent halı yıkama yıkama firmamız hizmet kalitesini geliştirirken aynı zamanda hizmet sahalarını da genişletiyor. Hali hazır da varolan şubelerine yeni şubeler ekleyerek gücüne güç katmaktadır. Yenimahalle de Batıkent içersinde; Uğur Mumcu Mahallesi halı yıkamaİlk Yerleşim mahallesi halı yıkama, Kent Koop. mahallesi halı yıkama, Kardelen mahallesi halı yıkama, Turgut özal mahallesi halı yıkama, Ergazi mahallesi halı yıkama, Batısitesi mahallesi halı yıkama, YeniBatı mahallesi halı yıkama, Ostim mahallesi halı yıkama, İnönü mahallesi halı yıkama, Çakırlar mevkii halı yıkama, hizmet bölgelerinde de günlük ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerine başlamış bulunmaktadır. Firmamızın Batıkent halı yıkama firmaları arasında ki tartışılmaz liderliği her zaman takdir ve tercih sebebidir. Batıkent halı yıkama yeni başlattığı ar-ge çalışmaları ile çalışma sahasına yeni alanlar ve bölgeler eklemeye devam edecektir.

Yukarı Çık
Yukarı Çık