Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Halı Koltuk Yıkama Batıkent Jaluzi Tamir ve Temizliği

Batıkent Jaluzi Temizlik

Batıkent Jaluzi Temizlik

BATIKENT HALI KOLTUK YIKAMA
Jaluzi - Stor - Perde
A) Batıkent Halı Koltuk Yıkama stor perdeleriniz Hamarat eller dediğimiz bayan personelimiz tarafından sünger ve ovma yaparak uygun deterjanları kullanarak yapılır ve fanlı kurutma ile zarar vermeden kuruması sağlanır ..Stor perdelerin yıkama şekli Halı Yıkama şeklinden cok farklıdır. ( Halı Yıkama )
B) Kumaş, kadife perdeleriniz perde yıkama makinemizde usulüne Uygun şekilde ve hangi kumaşa hangi deterjan kullanılması gereklidir ilkesine bağlı kalaraktan yıkama yapılarak kurutulur ve ütülenerek hazır hale getirilir.
C) Bazı kumaşlar su ile yıkama yapılamayacağı için; bu tarzda ki özel perdeleriniz önceden belirlenerek kuru temizleme işlemine Tabi tutulur.
D) Jaluzileriniz adresinizden alınır fabrikamızda eğilmiş metal tablaları değiştirilir. Tamiri ve tadilatı yapılır, itina ile temizlenir ve adresinize teslim edilir.
Batıkent Halı Koltuk Yıkama Fabrikası olarak 2008 yılında başlattığımız Jaluzi - stor temizliği ve kumaş perde yıkama hizmetlerimizde kuru temizleme hizmet sahamızı 2010 da genişletmiş bulunuyoruz. Çünkü batıkent halı yıkama Fabrikası sadece halı yıkama firması değildir. Bizim temizlik konusunda hizmet sahamız cok büyüktür. Örneğin koltuk yıkama - halı yıkama ... ( Hizmetlerimiz bölümünden görebilirsiniz. )

Yukarı Çık
Yukarı Çık