Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Halı Yıkama | Batıkent Servis Araçlarımız

Batıkent Servis Araçlarımız

Batıkent Servis Araçlarımız

BATIKENT HALI YIKAMA DA ÜCRETSİZ SERVİS!
Batıkent halı yıkama fabrikamızla irtibat kuran ve halı yıkama işlemi isteyen müşterilerimizin adres ve yıkama işlemi sonucunda teslim için gerekli irtibat telefon numarası öğrenilir.
A) Halı yıkama işlemi için halısı alınacak olan müşterilerimizin adresleri halı yıkama servis personelimize bildirilir. Bulunduğunuz bölgenize gelen servis aracımızın doluluk oranına göre mümkünse aynı gün içersinde, mümkün değilse bir sonraki günün halı yıkama servis aracı ile halıları toplanır.
B) Halı yıkama servis araçlarımız ücretsiz olup imkanlar ölçüsünde müşterilerimizin müsait olabilecekleri saate de uyum gösterebilecek programını düzenleme prensibine sahiptir. Her halı yıkama firması bunu yapabilmelidir.
C) Batıkent halı yıkama personeli halı yıkama işlemi yapılacak halılarınızı almaya geldiğinde; vermiş olduğunuz halıların metrekaresini ve tutarını ayrı ayrı yazarak belirler ve halıları teslim alır. Karşılığında batıkent halı yıkama alındı makbuzu teslim eder.
D) Müşterimizden halı yıkama veya yorgan yıkama işlemi için alınan ürünler, servis aracımızda hemen etiketlendirilerek karışması önlenmiş olur. Bu işlemi bazı halı yıkama firmaları halınızın alt kısmına rakamlar yazarak yapar. Biz batıkent halı yıkama olarak sizin özel eşyanızda her hangi bir iz bırakmamak için halı yıkama etiketi kullanıyoruz.
E) Halı yıkama servis araçlarımız gün içersinde belli saatlerde belli bölgelerde toplama ve dağıtma yaparak ( müşterilerimizden gelecek acil halı yıkama çağrılarına ) en kısa sürede cevap verebilme eğiliminde olacaklardır.
F) Halı yıkama veya yorgan yıkama işlemi bitip halı ve yorgan tamamen kuruduktan sonra; halısı sevkiyata hazırlanmış olan müşterilerimiz telefonla aranarak bilgi verilir. Hazır olan halılar servis aracına teslim edilir.
G)Fabrikadan sevk edilen halılar müşteri mahalle ve sokaklarına göre istenilen saat ve güne riayet etmeye ihtimam gösterilerek halı yıkama servis araçlarımızla dağıtımı yapılır. Batıkent halı yıkama size en iyi servis hizmeti sunabilmek için halı yıkama telefonunuzu bekliyor

Yukarı Çık
Yukarı Çık