Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Halı Koltuk Yıkama Ne Zaman Halı Yıkatmalı ?

Ne Zaman Halı Yıkatmalı ?

Ne Zaman Halı Yıkatmalı ?

BATIKENT HALI KOLTUK YIKAMA
HALI YIKAMA NE ZAMAN ve NİÇİN YAPILMALIDIR?
Batıkent Halı Koltuk Yıkama fabrikası olarak: Siz değerli müşterilerimizi halı yıkama  koltuk yıkama  yorgan yıkama işlemlerinde leke ve kirden daha tehlikeli olan, bazı konuları dile getirmeyi bir vefa borcu sayıyoruz.(ERKEN HALI YIKAMA MÜDEHALESİ HAYAT KURTARIR NASILMI?
Batıkent Halı Koltuk Yıkama açıklıyor: Güzel ülkemiz TÜRKİYE’de ortalama her 5 kişiden birimizin ayaklarında mantar vardır.Bu rahatsızlıktan dolayı ayaklarımızdan gözle göremediğimiz mantar mikrobu dökülmektedir ve halılarımızın içinde yuvalanmaktadır. Halı yıkama yapılmayan halıda DOKTOR TAVSİYESİ ÜZERİNE: Bu mantar döküntüleri bulaşıcı olduğundan ailemizin diğer fertlerinede bulaşarak, onlarında bir ömür boyu mantarla mücadelesine sebep olacaktır. Halı yıkama ve yorgan yıkama bunun için çok önemlidir.- Özellikle erkeklerde ve bazı bayanlarda görülen ( saçlarımızı yıkama öncesi veya sonrası ) saç dökülmesi ile beraber, bir deri hastalığı olan EGZAMA döküntüleri ve saç kepekleri halı ve koltuk  kumaşlarımıza yuvalanarak hızlı bir şekilde çoğalırlar. Halı yıkama veya yorgan koltuk yıkama işlerimizi yeni yaptırmış olsak bile bu risk har zaman vardır. Batıkent halı koltuk yıkama bunun için bütün yıkama işlemlerine yıkamaya dezenfekte ederek başlamaktadır.
- Evlerimizi havalandırmak için pencerelerimizi açtığımız da; evimize temiz hava ile beraber, egzost dumanı ve toz girerek halı ve koltuk   süngerlerimizin içinde yuvalanmaktadır.  Bu durum gribal enfeksiyonlara sebebiyet verecektir. Batıkent halı koltuk yıkama olarak yapmış olduğumuz koltuk yıkama kanepe yıkama işlemlerimizde sanayi tipi koltuk yıkama makinemizi kullanarak yıkama işleminin yüzeysel kalmayıp daha derinleşmesini sağlıyoruz. -  Batıkent halı koltuk yıkama olarak şunun farkındayız: Tabi ki bütün bu sebeplerden dolayı minik yavrularımız, bağışıklık sistemi zayıf olan yetişkinlerimiz ve sürekli rahatsızlığı olan hastalarımız ilk sırada ve büyük ölçüde hasta olma riski altında yaşayacaklardır.
- Uzun süre halı yıkama yorgan yıkama koltuk yıkama işlemi yapılmamış bir evde dikkat edilirse çocuklarımızın bazen sebepsiz şekilde mikrop kaptığını veya alerjik reaksiyonlara maruz kaldıklarını görmekteyiz. Batıkent halı koltuk yıkama ekibi adına işini iyi takip eden ve nasıl bir sorumluluk taşıdığını bilen bir firma olarak:   HER  6 AYDA 1  HALI YIKAMA – YORGAN YIKAMA İŞLEMİNİ TAVSİYE EDİYORUZ.
GÖZLE GÖREBİLDİÐİMİZ LEKELERDEN DEÐİL; ASIL GÖZLE GÖREMEDİÐİMİZ MİKROPLARDAN KURTULMAMIZ GEREKMEKTEDİR.
BATIKENT HALI KOLTUK YIKAMA FABRİKASI SİZ DEÐERLİ HALKIMIZA SEVDİKLERİNİZLE BERABER SAÐLIKLI  MUTLU VE  TEMİZ BİR GELECEK  DİLER.

Yukarı Çık
Yukarı Çık